אודות ישראטויס

חברת "ישראטויס" הקיימת מעל 25 שנה מוכרת וידועה בשוק המשחקים, מאז הוקמה החברה היא מתמחה ביצור משחקי קופסה, חברת "ישראטויס" מציבה לעצמה סטנדרטים גבוהים במיוחד ומייצרת משחקים באיכות וברמה גבוהה, חברת "ישראטויס" שמה דגש על יצור כחול לבן, ויוצרת משחקים תוך התמקדות במתן שירות, מקצועיות ואמינות.

לחברת "ישראטויס" מגוון ענק של משחקי קופסא: משחקי חברה, אסטרטגיה, יצירות, פאזלים, ערכות קסמים, קלפים, משחקי טריוויה, חוברות צביעה, משחקים חינוכיים  ולימודים. המונים כ-700 כותרים המופצים בחנויות הצעצועים המובחרות בארץ ובעולם.

חברת "ישראטויס" היא החברה המובילה והשולטת כיום בשוק המשחקים היהודיים, לחברה קיים מגוון של יותר מ 200 משחקים שונים: קלפים, משחקי חברה ופאזלים בנושאי יהדות שונים המופצים בחנויות משחקים, ספרים ויודאיקה בארץ ובקהילות יהודיות ברחבי העולם.

לחברה מחלקה מיוחדת המפתחת ומייצרת משחקי יהדות, המחלקה שמה דגש על פיתוח נרחב יותר של משחקי יהדות על הרעיונות והתוכן עמלים אנשי חינוך, מורי הוראה ואנשי מקצוע בעלי ידע חינוכי ותורני .

בנוסף מתמחה חברת "ישראטויס" בפיתוח וביצור פרויקטים מיוחדים לחברות ולגופים שונים על פי בקשות מיוחדות, תוך ליווי מחשבתי מהרגע הראשון  כתיבת החומר, עריכה, עיצוב גרפי והפקה מלאה של מוצרים שונים.
 

 

הצוות שלנו

מנכ"ל מאיר כהנא
סמנכ"ל שניאור ג'רופי
חשב אשר ברנשטיין
מנהל תפעול שגיא חוברה

עם הפנים לקהילה

מנכ״ל ישראטויס מר מאיר כהנא מקבל את ברכת הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו שליט״א על "סידורי הראשון"
קבלת פנים על ידי הד״ר חזי לוי מנהל בית החולים ברזילי והגברת ריקי לרר מעמותת ׳ושמחת׳, לרגל תרומת מאות משחקי קופסה מחברת ישראטויס באהבה לילדי בית החולים.
תודה לחברת "ישראטויס", על תרומתם הנדיבה והמיוחדת למחנה הקיץ של "עזר מציון" למשפחות חולי סרטן אין לנו מילים להביע את התפעלותנו מהתרומה המרגשת מידי שנה. מזמינים אתכם לפרגן להם בלייק
במסגרת יום המעשים הטובים ירדנו לתת כתף ולהוקיר תודה לחברים היקרים במרכז השיקום 'קשת' בחולון.

רוצים להתעדכן במבצעים המיוחדים שלנו?