חברת המשחקים "ישראטויס" נוסדה לפני יותר מעשרים וחמש שנים על ידי מר דב כהנא ז"ל ומנוהלת כיום על ידי בנו וממשיך דרכו מר מאיר כהנא, מאז הוקמה החברה היא מתמחה ביצור משחקי קופסה.

 חברת "ישראטויס" מציבה לעצמה סטנדרטים גבוהים במיוחד ומייצרת משחקים באיכות וברמה גבוהה, תוך דגש על מתן שירות, מקצועיות ואמינות. 

לחברת "ישראטויס" מגוון ענק של משחקי קופסה המונים כ-700 כותרים המופצים בחנויות הצעצועים המובחרות בארץ ובעולם: משחקי חברה ואסטרטגיה, ערכות יצירות, פאזלים לכל גיל, ערכות קסמים, משחקי קלפים, משחקי טריוויה, משחקים חינוכיים  ולימודים ועוד.

בנוסף חברת "ישראטויס" היא החברה המובילה והשולטת כיום בשוק המשחקים היהודיים.

לחברה קיים מגוון של יותר מ- 200 משחקים שונים: קלפים, משחקי חברה, ערכות יצירה ופאזלים בנושאי יהדות המופצים בחנויות משחקים, ספרים ויודאיקה בארץ ובקהילות יהודיות ברחבי העולם.

 

עם הפנים לקהילה

מנכ״ל ישראטויס מר מאיר כהנא מקבל את ברכת הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו שליט״א על "סידורי הראשון"
קבלת פנים על ידי הד״ר חזי לוי מנהל בית החולים ברזילי והגברת ריקי לרר מעמותת ׳ושמחת׳, לרגל תרומת מאות משחקי קופסה מחברת ישראטויס באהבה לילדי בית החולים.
תודה לחברת "ישראטויס", על תרומתם הנדיבה והמיוחדת למחנה הקיץ של "עזר מציון" למשפחות חולי סרטן אין לנו מילים להביע את התפעלותנו מהתרומה המרגשת מידי שנה. מזמינים אתכם לפרגן להם בלייק
במסגרת יום המעשים הטובים ירדנו לתת כתף ולהוקיר תודה לחברים היקרים במרכז השיקום 'קשת' בחולון.

הצטרפו לניוזלטר! תהיו הראשונים ליהנות מעדכונים, מבצעים והטבות.